• LinkedIn - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
Stairs

A1 Map Strategy

Söz veriyoruz

değerlerinizi ortaya çıkarmanız için

onları en verimli şekilde kullanmanız için

gelirlerinize odaklanmanız

veriye dayalı gelişim sağlamanız için

benzersiz ve ilham verici bir geleceğe ulaşmanız için

Gerçekçi A1 Mod yaklaşımı; işletmeleri büyütmek ve organizasyonları gelişerek dönüştürmek için deneysel verileri eyleme geçirilebilir, verimli, insan merkezli stratejik çözümlere dönüştürür.

Herkesin yalnızca aynı yönde değil, aynı zamanda en üretken yönde hareket etmesini sağlamak için bütünsel bir yaklaşım sunuyoruz. Operasyonları, yönetimi, yapıyı, liderliği ve iletişimi birleştiren ve fark yaratan bir kültürle sonuçlanan stratejiler oluşturuyoruz.

Dinleyerek, araştırarak ve analiz ederek başlıyoruz. Disiplinli ve yaratıcıyız. Mantıklı ve sezgiseliz. Ortaklarımız için en iyi sonucu elde etmeye - onları üretken bir geleceğe doğru yola koymaya yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Farklı, karmaşık sorunları ele alma ve zorlukları kuruluşlar ve bireyler için ilişkilendirilebilir, anlaşılabilir ve ilham verici erişilebilir iletişime dönüştürmede mükemmeliz.

Tanımladığımız odaklanmış öncelikleri geliştirmeye ve bunlara göre hareket etmeye özen göstererek, herkesi aynı üretken yöne doğru hareket ettirerek geçişleri, büyümeyi ve değişimi hızlandırıyoruz.

Başarılı dönüşümü ölçülebilir ve ölçeklenebilir şekilde inşaa eden özlü, otantik ve organik şekilde kurguluyoruz.

Kurgularımızı özel yapan şey davranışsal ekonominin ve talep yaratıcı faaliyetlerin inceliklerini pratik süreçlerle mevcut coğrafyamızın öğretilerinde harmanlaması.

Dijital Dönüşüm Gerekliliğinde Kısa Bir Yolculuk

Günümüzde dijital dönüşüm denildiğinde ilk akla gelen müşteri ilişkilerinde pozitif etkileşimi sürdürme ve operasyonel çalışmaları sürdürülebilir şekilde çözümlemek akla gelir. Yanısıra satış ve bazı operasypnel pazarlama faaliyetleri şirket içi dijital dönüşüm yatırımlarından pay alan alanlardır. 

 

Bununla birlikte üretim bantları söz konusu olduğunda veya müşteri deneyimlerinin geliştirilmesi, satış operasyonlarıoın hızlandırılması ve talep yaratıcı faaliyetlerin geliştirilmesi noktasında dijital dönüşüm ve uyum yaklaşımı daha etkin ve efektif şekilde kullanılmalı.

Strateji ve Planlama
Yaratıcı Hizmetler
Web Tasarımı ve Geliştirme
Arama Odaklı Pazarlama
Ücretli Reklamlar
E-Ticaret
Sosyal Medya
Entegre Medya

​Markanızı yolculuğu boyunca nasıl yöneteceksiniz?

Müşteri ilgisi için rekabet eden şirketlerin hacmi arttıkça, etkili marka yönetimi açık bir pazar farklılaştırıcısı haline geldi. Bu nedenle, stratejik markalaşma yoluyla benzersiz bir kimlik ve değer teklifi geliştirmek için hiç bu kadar önemli bir zaman olmamıştı.

Başarılı bir markanın yaratılması şans eseri olmaz; bunun yerine, bir markayı geliştirmek için alınan bir dizi eylemdir ve zaman içinde kimliğini yönlendirmek ve güçlendirmek için bir dizi özellik ile desteklenir. Bu nedenle, bir marka oluşturmak başarılı olmak isteyen herhangi bir işletme için temeldir, aynı şekilde sürdürmek ve tüketici davranışı değiştikçe alakalı kalmasını sağlamak.

Dijital Pazarlama
Reklam Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi
Web Tasarım
Video Animasyon
Video Prodüksiyon
Mobil Uygulama Geliştirme
Görsel Tasarım

​Talepleri giderek artan müşteri sayısı ve rekabeti giderek yoğunlaşan pazarlar dikkate alındığında, tedarik zinciri yönetiminin önemi ve karmaşıklığı katlanarak artmaktadır. Tedarik ile talebin dengelenmesi yüksek belirsizlik içermesi nedeni ile çözümü kolay olmayan bir problemdir. Problemin temelinde ise tüketici davranışlarının belirsizliği, karmaşıklığı ve son dönemde tüketicilerin kendileri için özelleştirilmiş ürünlere artan talepleri yatmaktadır. Tüketicilerin hızla değişen istekleri ile tüketici talebine uyan miktar ve nitelikte ürün tedarik etmek giderek zorlaşmaktadır.

Kendinizin bile tam olarak adını koyamadığınız temel arayışınızı, hayata tutunma biçiminizi, ilişkinizden beklentilerinizi, zorluk ve kısıtlılıklarınızı bilmek; hayatı, çevrenizdekileri ve ilişkinizi daha doğru bir şekilde yorumlama kabiliyeti sağlamaz mıydı?

Farklılıklarımızı oluşturan bu temel neden doğuştan getirmiş olduğumuz psikolojik çekirdeğimizdir. Biz buna mizaç diyoruz. Mizaç; psikolojimizin temel zemini olup kişiliğimiz bunun üzerinde şekillenir. Mizacı bir çekirdeğe benzetirsek; kişiliğimiz o ağacın çekirdeği olarak düşünülebilir.

Amacınız ister şirketinizi büyütmek, ister kapsamlı bir dönüşümle geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimiz stratejinizi belirlemenizde, doğru kararları almanızda ve bunları hayata geçirmenizde size uçtan uca hizmet verir.

Zor dönemlerden güçlenerek çıkın!
Çetin piyasa koşullarında, doğru alanlarda titizlikle atılan adımlarla zor zamanların üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz.